آخرین مطالب

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه 13 تیر 1401

شنبه ۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۳:۰۸ - درج شده در گروه: صنعت بیمه

به اطلاع کلیه سهامداران محترم بیمه البرز(سهامی عام) می رساند، جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت راس ساعت ۰۹:۳۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ در محل سالن اجتماعات این شرکت برگزار می شود.

صدور بیمه نامه های مختلف بدون رویت مفاد آن و اخذ رضایت بیمه گذاران از سوی شرکت های بیمه قابل قبول نیست.

لوح سپاس جشنواره ملی بهره‌‌وری در دستان بیمه کوثر

پنجشنبه ۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۳:۳۷ - درج شده در گروه: صنعت بیمه

شرکت بیمه کوثر لوح سپاس دوازدهمین جشنواره ملی بهره‌‌وری را برای ارائه طرح «سامانه جامع هوشمند ارائه خدمات بیمه‌‌ای با استفاده از QRCODE» دریافت کرد.

با اعلام شورای اجرایی فناوری اطلاعات، مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، سازمان فناوری اطلاعات و بیمه مرکزی ایران به عنوان دستگاه‌های برتر در شاخص های دولت الکترونیک و هوشمند معرفی شدند.

کلید موفقیت صنعت بیمه در دست روابط عمومی هاست

چهارشنبه ۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۸:۳۶ - درج شده در گروه: بیمه مرکزی

گسترش کمی صنعت بیمه در یک دهه اخیر این پیام را برای روابط عمومی ها در پی دارد که تلاش خود را برای فرهنگسازی با رویکرد جلب اعتماد مردم، در این حوزه بیشتر کنند.

مدیرعامل بیمه تعاون در گفتگویی تأکید کرد: ترجیح ما به عنوان یک شرکت سنتی آن است که بستری برای ارائه خدمات متنوع ایجاد کنیم نه آنکه خدمات آنلاین ارائه دهیم.

شورای عمومی سندیکای بیمه گران ایران با حضور اعضاء به ریاست مهندس شریفی مدیرعامل بیمه ایران و به میزبانی بیمه پاسارگاد در هتل لاله تهران برگزار شد.

تفاهم نامه همکاری چهارجانبه میان شرکت سهامی بیمه ایران، سازمان توسعه تجارت ایران، صندوق ضمانت صادرات و هلدینگ سبا با هدف تسهیل، ترغیب، توسعه صادرات و کاهش ریسک تجارت به امضا رسید.

کارشناسان شعبه مرکزی بیمه آسیا در شهرهای تبریز و همدان ، از پرداخت بیش از پنج میلیارد ریال خسارت در دو پرونده جعلی جلوگیری کردند.

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: موسسات و شرکت ها اطلاعات بیمه شدگان خود را در پایگاه اطلاعات بر خط بیمه شدگان ثبت کنند.

فزایش سرمایه موجب ارتقاء توانگری مالی خواهد شد

دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۱:۰۵ - درج شده در گروه: صنعت بیمه

مدیر ریسک و تعالی سازمانی بیمه تعاون از مزیت های افزایش سرمایه که به نگهداری ریسک های بیشتر منجر می شود سخن می گوید.

بازار بیمه ژاپن دارای درصد بالایی از سرمایه‌گذاری‌های ارزی خارجی (شمول رده «سایر سرمایه‌گذاری‌ها» می‌شود که ۲۵ درصد از کل سبد آن را تشکیل می‌دهد)، که طی دهه ۲۰۱۸-۲۰۰۸ افزایش ۱۲ درصد را تجربه کرده است.

یمه تعاون، نخستین شرکت سهامی عام تعاونی در بازار اول فرابورس

يکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۷:۳۱ - درج شده در گروه: صنعت بیمه

در جلسه مشترک با تعاون‌گران که با حضور رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس برگزار شد، فعالیت بیمه تعاون به عنوان نخستین شرکت سهامی عام تعاونی که با ۴ هزار سهامدار در بازار اول فرابورس حضور دارد مورد گفتگو قرار گرفت.

دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران، اظهارکرد: قرارداد آموزش و پرورش و شرکت بیمه دانا اتفاق خوبی است که با ارائه خدمات درست می تواند اثری ماندگار بر صنعت بیمه بگذارد.

هفدهمین مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بیمه نوین برگزار شد

دوشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۳:۱۶ - درج شده در گروه: صنعت بیمه

بیمه نویس:مجمع عمومی عادی سالانه بیمه نوین صبح روز چهارشنبه ۱۱ خردادماه برای بررسی و تصویب صورت‌های مالی سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۰با حضور بیش از ۵۹ درصد سهام‌داران برگزار و با تصویب مجمع به ازای هر سهم ۱۲ ریال سود نقدی تقسیم خواهد شد.


بیمه نویس

بیمه نویس